Nieuws

Interieuradvies op maat! Maak nu een afspraak!

Van een kleine make-over tot de restyling van een heel huis bij GRAUS wonen ben je aan het goede adres. Wij hebben passie voor ons vak en we zien elk interieur als een uitdaging. Dit begint met het goed kennen van onze collecties om van daaruit tot passende oplossingen te komen. Het vertalen van ideeën naar inrichting is een vak.

Ons team buigt zich over individuele opdrachten van stoffering, meubels, verlichting tot en met de woonaccessoires.

Deze website biedt alvast voldoende inspiratie van de designmerken waar we dagelijks mee werken. 

Mocht je foto’s kunnen maken van dát deel van je interieur dat je wilt gaan aanpassen, stuur ons deze dan door! Eventueel een plattegrond is ook altijd handig. Dan kunnen we al even samen er naar kijken en al beter met je meedenken. 

Ons team geeft je graag meer informatie en advies om een weloverwogen keuze te maken.

 

Terug naar het overzicht

Zelf zien, voelen en ruiken?

Laat je inspireren in onze showroom
en adviseren door ons team.

neem contact op